logo
25 Ağustos 2019 Pazar 23:23:25
futbol
22:45Club General Díaz - Club LibertadCanlı
futbol
22:45Club Deportes Concepción - Deportes LimacheCanlı
tenis
22:35Alexander Chepik - Vladislav DavidovCanlı
futbol
22:30Forge - CavalryCanlı
futbol
22:30CD Cobreloa - Unión San FelipeCanlı
futbol
22:30USM Alger - AS SONIDEPCanlı
futbol
22:30Guayaquil City - Mushuc Runa Sporting ClubCanlı
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnudeild UMFGCanlı
futbol
22:00Platense - Estudiantes de Rio CuartoCanlı
futbol
22:00Club Atlético San Martín de Tucumán - Villa DalmineCanlı
futbol
22:00Club Universidad de Şili - Club Deportivo Universidad CatólicaCanlı
futbol
22:00Municipal Liberia - Puntarenas F.C.Canlı
futbol
21:45Patriotas - Atlético BucaramangaCanlı
futbol
21:45Bursaspor - Akhisar BelediyesporCanlı
futbol
21:45Aurora FC - Club BolívarCanlı
futbol
21:45The Strongest - Club Jorge WilstermannCanlı
futbol
21:45Adanaspor - EskişehirsporCanlı
futbol
21:45AEK Athens F.C. - Skoda XanthiCanlı
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
21:30Galatasaray S.K. - KonyasporCanlı
futbol
21:30Antalyaspor - DenizlisporCanlı
futbol
21:15Arsenal Tula - OrenburgCanlı
futbol
21:15Unión Comercio - Sporting CristalCanlı
futbol
21:15Central Córdoba de Santiago - Racing Club de AvellanedaCanlı
futbol
21:15Canuelas - Real PilarCanlı
futbol
21:15Deportivo Español - ExcursionistasCanlı
futbol
21:15Club Almagro - Club Atlético Gimnasia y EsgrimaCanlı
futbol
21:15All Boys - Club Atlético BrownCanlı
diğer
18:30Kanada (Amatörler) - Rusya (Amatörler)Canlı
futbol
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
23:30Defensor Sporting - Danubio F.C.
futbol
23:30AD Municipal Turrialba - Puerto Golfito
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
23:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Los Caimanes
futbol
23:30CD Coopsol - Union Huaral
futbol
23:30Atletico Porteno - Manta Fútbol Club
diğer
23:35Tacoma Rainiers - Las Vegas Aviators
futbol
23:45Alianza Petrolera - Atlético Huila
futbol
23:45Club Atlético River Plate - Talleres de Córdoba
diğer
00:00Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca
futbol
00:00Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
futbol
00:00EC Sao Jose Porto Alegre - Volta Redonda
futbol
00:00Guadalupe - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
00:00C.D. Municipal Limeño - Alianza San Salvador
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Mictlán
futbol
00:00C.S.D. Comunicaciones II - Sansare
futbol
00:00Once Municipal - El Vencedor
futbol
00:00Inter Playa del Carmen AC - Irapuato FC
futbol
00:00ART Municipal Jalapa - Chinandega
futbol
00:00Academia Puerto Cabello - Estudiantes de Mérida
futbol
00:00Deportivo Táchira - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
00:00Trujillanos - Caracas
futbol
00:00Atlético Acreano - Luverdense Esporte Clube
futbol
00:00Esporte Clube Juventude - Ypiranga Futebol Clube
futbol
00:00Paysandu Sport Club - Clube do Remo
futbol
00:00Deportivo Carchá - Capitalinos
futbol
00:00Club Deportivo Árabe Unido - Costa del Este FC
futbol
00:00Gualaceo Sporting Club - C.D. Puerto Quito
basketbol
00:00UNIFAE-Sao Joao Boa Vista - Bauru
diğer
00:05Charlotte Knights - Norfolk Tides
diğer
00:05Durham Bulls - Gwinnett Stripers
futbol
00:05Limón F.C. - Deportivo Saprissa S.A.D.
futbol
00:15Nacional Potosí - Oriente Petrolero
futbol
00:30CD Huachipato - Deportes Antofagasta
futbol
00:30CD FAS - Sonsonate
futbol
00:55Municipal Pérez Zeledón - Universidad de Kosta Rika
diğer
01:00Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico
futbol
01:00Guadalajara - Club Necaxa
futbol
01:00Atletico Nacional - Independiente Medellín
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Ceará Sporting Club - Flamengo
futbol
01:00CSA Maceio - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:00Cincinnati - Columbus Crew
futbol
01:00Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
futbol
01:00Bethlehem Steel - Birmingham Legion
futbol
01:00Belize Defence Force - Altitude
futbol
01:00FC Edmonton - York 9
futbol
01:00Indy Eleven - Charlotte Independence
futbol
01:00Ferroviarios de Chile - CD Trasandino de Los Andes
futbol
01:00Cibao - Atlantico
basketbol
01:00Truenos de Talca - San Juan Evangelista
basketbol
01:00Costa Caribe - Leones Alcaldia de Managua
basketbol
01:00Buenos Aires - Santa Fe
futbol
01:30Club Olimpia - Deportivo Santaní
futbol
01:45Rionegro Aguilas - Club Independiente Santa Fe
diğer
02:00Algodoneros Union Laguna - Los Rieleros de Aguascalientes
futbol
02:00Club Atlético Banfield - Boca Juniors
futbol
02:00Tauro F.C. - Atlético Chiriquí
futbol
02:00Plata Vino Tinto Oro U20 - Santa Fe U20
basketbol
02:00CEB Puerto Montt - Las Animas
diğer
02:05Los Angeles Dodgers - New York Yankees
diğer
02:05San Antonio Missions - Oklahoma City Dodgers
diğer
02:05Round Rock Express - New Orleans Baby Cakes
futbol
02:30Club Blooming - Always Ready
basketbol
02:30Andes Talleres Mendoza - San Jose de Mendoza II
futbol
03:00FC Dallas - Houston Dynamo
futbol
03:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
03:00San Luis de Quillota - Club de Deportes Valdivia
diğer
03:05El Paso Chihuahuas - Sacramento River Cats
diğer
03:05Albuquerque Isotopes - Fresno Grizzlies
diğer
03:05Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey
basketbol
03:30Formosa - Corrientes
futbol
03:45América de Cali - Envigado Fútbol Club
diğer
04:00Tecolotes de los Dos Laredos - Acereros de Monclova
tenis
04:00Sakura Hondo - Kotomi Takahata
tenis
04:00Hiromi Abe - Yuka Hosoki
tenis
04:00Himari Sato - Mana Kawamura
futbol
05:00Cimarrones de Sonora - Tampico Madero
tenis
05:00Wei Zheng - Mai Minokoshi
tenis
05:00Lou Brouleau - Yidi Yang
tenis
05:00Amy Zhu - Eudice Chong
tenis
05:00Nudnida Luangnam - Meiling Wang
tenis
05:00Jacob Grills - Di Wu
tenis
05:05Hong Chung - Ivan Nedelko
futbol
05:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
tenis
05:30Misaki Matsuda - Ikumi Yamazaki
tenis
05:30Sakura Hosogi - Honoka Kobayashi
tenis
05:30Kanako Morisaki - Michiru Furuya
diğer
06:00Zenit Barnaul - Lokomotiv-pro Novosibirsk
tenis
06:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Anirudh Chandrasekar
tenis
06:00Tonkla Mulada - Yeongseok Jeong
tenis
06:00Ren Nakamura - Cameron Green
tenis
06:00Kazuma Kawachi - Dominik Palan
tenis
06:30Hanyi Liu - Fajing Sun
tenis
06:30Zuzana Zlochova - Jiale Zhang
tenis
06:30Ying Zhang - Meiqi Guo
tenis
06:30Rutuja Bhosale - Moyuka Uchijima
tenis
06:30Huixin Wang - Arjun Kadhe
diğer
07:00Cancun - Hon Kaen
tenis
07:30Sanhui Shin - Teeradon Tortrakul
tenis
07:30Phongsapak Kerdlapee - Wei-De Lin
tenis
07:30Ko Suzuki - Young-Hoon Jeong
tenis
07:30Ti Chen - Geun Jun Kim
diğer
07:45Torpedo Barnaul - Izumrud Berdsk
diğer
08:00Maseco Tp Ho Chi Minh - Hebei
tenis
08:00Aldila Sutjiadi - Xinrui Liu
tenis
08:00Han Shi - Olivia Tjandramulia
tenis
08:00Qianhui Tang - Erika Sema
tenis
08:00Junsai Wang - Fatma Al-Nabhani
tenis
08:00Lucas Catarina - Maxime Hamou
tenis
08:00Jie Cui - Sidharth Rawat
basketbol
08:30BRT Sumisip Basilan St Clare - McDavid La Salle-Araneta
basketbol
09:00Penang Horng Tat Motorpart - Sam Tiong Keng Youth
tenis
09:00Billy Harris - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
09:00Kittirat Kerdlaphee - Ye Cong Mo
tenis
09:00Hao Wu - Vorachon Rakpuangchon
tenis
09:00Michael Mathayomchand - Rishi Reddy
diğer
09:30Bangkok - Prince Finance
diğer
09:30Altay Barnaul - Kuzbass-pro Kemerovo
tenis
09:30Chukang Wang - Zhizhen Zhang
tenis
09:30Hanyu Guo - Xinyu Gao
diğer
10:00Police Cambodia - Vinh Long
futbol
10:00Persipura Jayapura U20 - Pusamania Borneo U20
basketbol
10:30IWalk Chargers - Marinerong Pilipino
tenis
10:30Noppadol Noikor - Nitin Kumar Sinha
tenis
10:30Aaron Schmid - Sung Jun Park
tenis
10:30Yuanfeng Li - Tanakorn Srirat
tenis
10:30Bingyu Yu - Seita Watanabe
basketbol
11:00Zamboanga Family`s Brand Sardines - Batangas City Athletics
tenis
11:00Chun Hsin Tseng - Chuhan Wang
tenis
11:00Min-Kyu Song - Luke Saville
tenis
11:05Riccardo Balzerani - Khumoun Sultanov
tenis
11:05Gonzalo Escobar - Fabien Reboul
diğer
11:15Dynamo Barnaul - Fakel Novosibirsk
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:45Club General Díaz - Club LibertadCanlı
futbol
22:45Club Deportes Concepción - Deportes LimacheCanlı
futbol
22:30Forge - CavalryCanlı
futbol
22:30CD Cobreloa - Unión San FelipeCanlı
futbol
22:30USM Alger - AS SONIDEPCanlı
futbol
22:30Guayaquil City - Mushuc Runa Sporting ClubCanlı
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnudeild UMFGCanlı
futbol
22:00Platense - Estudiantes de Rio CuartoCanlı
futbol
22:00Club Atlético San Martín de Tucumán - Villa DalmineCanlı
futbol
22:00Club Universidad de Şili - Club Deportivo Universidad CatólicaCanlı
futbol
22:00Municipal Liberia - Puntarenas F.C.Canlı
futbol
21:45Patriotas - Atlético BucaramangaCanlı
futbol
21:45Bursaspor - Akhisar BelediyesporCanlı
futbol
21:45Aurora FC - Club BolívarCanlı
futbol
21:45The Strongest - Club Jorge WilstermannCanlı
futbol
21:45Adanaspor - EskişehirsporCanlı
futbol
21:45AEK Athens F.C. - Skoda XanthiCanlı
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
21:30Galatasaray S.K. - KonyasporCanlı
futbol
21:30Antalyaspor - DenizlisporCanlı
futbol
21:15Arsenal Tula - OrenburgCanlı
futbol
21:15Unión Comercio - Sporting CristalCanlı
futbol
21:15Central Córdoba de Santiago - Racing Club de AvellanedaCanlı
futbol
21:15Canuelas - Real PilarCanlı
futbol
21:15Deportivo Español - ExcursionistasCanlı
futbol
21:15Club Almagro - Club Atlético Gimnasia y EsgrimaCanlı
futbol
21:15All Boys - Club Atlético BrownCanlı
futbol
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
23:30Defensor Sporting - Danubio F.C.
futbol
23:30AD Municipal Turrialba - Puerto Golfito
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
23:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Los Caimanes
futbol
23:30CD Coopsol - Union Huaral
futbol
23:30Atletico Porteno - Manta Fútbol Club
futbol
23:45Alianza Petrolera - Atlético Huila
futbol
23:45Club Atlético River Plate - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
futbol
00:00EC Sao Jose Porto Alegre - Volta Redonda
futbol
00:00Guadalupe - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
00:00C.D. Municipal Limeño - Alianza San Salvador
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Mictlán
futbol
00:00C.S.D. Comunicaciones II - Sansare
futbol
00:00Once Municipal - El Vencedor
futbol
00:00Inter Playa del Carmen AC - Irapuato FC
futbol
00:00ART Municipal Jalapa - Chinandega
futbol
00:00Academia Puerto Cabello - Estudiantes de Mérida
futbol
00:00Deportivo Táchira - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
00:00Trujillanos - Caracas
futbol
00:00Atlético Acreano - Luverdense Esporte Clube
futbol
00:00Esporte Clube Juventude - Ypiranga Futebol Clube
futbol
00:00Paysandu Sport Club - Clube do Remo
futbol
00:00Deportivo Carchá - Capitalinos
futbol
00:00Club Deportivo Árabe Unido - Costa del Este FC
futbol
00:00Gualaceo Sporting Club - C.D. Puerto Quito
futbol
00:05Limón F.C. - Deportivo Saprissa S.A.D.
futbol
00:15Nacional Potosí - Oriente Petrolero
futbol
00:30CD Huachipato - Deportes Antofagasta
futbol
00:30CD FAS - Sonsonate
futbol
00:55Municipal Pérez Zeledón - Universidad de Kosta Rika
futbol
01:00Guadalajara - Club Necaxa
futbol
01:00Atletico Nacional - Independiente Medellín
futbol
01:00Avaí Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Ceará Sporting Club - Flamengo
futbol
01:00CSA Maceio - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:00Cincinnati - Columbus Crew
futbol
01:00Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
futbol
01:00Bethlehem Steel - Birmingham Legion
futbol
01:00Belize Defence Force - Altitude
futbol
01:00FC Edmonton - York 9
futbol
01:00Indy Eleven - Charlotte Independence
futbol
01:00Ferroviarios de Chile - CD Trasandino de Los Andes
futbol
01:00Cibao - Atlantico
futbol
01:30Club Olimpia - Deportivo Santaní
futbol
01:45Rionegro Aguilas - Club Independiente Santa Fe
futbol
02:00Club Atlético Banfield - Boca Juniors
futbol
02:00Tauro F.C. - Atlético Chiriquí
futbol
02:00Plata Vino Tinto Oro U20 - Santa Fe U20
futbol
02:30Club Blooming - Always Ready
futbol
03:00FC Dallas - Houston Dynamo
futbol
03:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
futbol
03:00San Luis de Quillota - Club de Deportes Valdivia
futbol
03:45América de Cali - Envigado Fútbol Club
futbol
05:00Cimarrones de Sonora - Tampico Madero
futbol
05:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
futbol
10:00Persipura Jayapura U20 - Pusamania Borneo U20
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
22:35Alexander Chepik - Vladislav DavidovCanlı
tenis
04:00Sakura Hondo - Kotomi Takahata
tenis
04:00Hiromi Abe - Yuka Hosoki
tenis
04:00Himari Sato - Mana Kawamura
tenis
05:00Wei Zheng - Mai Minokoshi
tenis
05:00Lou Brouleau - Yidi Yang
tenis
05:00Amy Zhu - Eudice Chong
tenis
05:00Nudnida Luangnam - Meiling Wang
tenis
05:00Jacob Grills - Di Wu
tenis
05:05Hong Chung - Ivan Nedelko
tenis
05:30Misaki Matsuda - Ikumi Yamazaki
tenis
05:30Sakura Hosogi - Honoka Kobayashi
tenis
05:30Kanako Morisaki - Michiru Furuya
tenis
06:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Anirudh Chandrasekar
tenis
06:00Tonkla Mulada - Yeongseok Jeong
tenis
06:00Ren Nakamura - Cameron Green
tenis
06:00Kazuma Kawachi - Dominik Palan
tenis
06:30Hanyi Liu - Fajing Sun
tenis
06:30Zuzana Zlochova - Jiale Zhang
tenis
06:30Ying Zhang - Meiqi Guo
tenis
06:30Rutuja Bhosale - Moyuka Uchijima
tenis
06:30Huixin Wang - Arjun Kadhe
tenis
07:30Sanhui Shin - Teeradon Tortrakul
tenis
07:30Phongsapak Kerdlapee - Wei-De Lin
tenis
07:30Ko Suzuki - Young-Hoon Jeong
tenis
07:30Ti Chen - Geun Jun Kim
tenis
08:00Aldila Sutjiadi - Xinrui Liu
tenis
08:00Han Shi - Olivia Tjandramulia
tenis
08:00Qianhui Tang - Erika Sema
tenis
08:00Junsai Wang - Fatma Al-Nabhani
tenis
08:00Lucas Catarina - Maxime Hamou
tenis
08:00Jie Cui - Sidharth Rawat
tenis
09:00Billy Harris - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
09:00Kittirat Kerdlaphee - Ye Cong Mo
tenis
09:00Hao Wu - Vorachon Rakpuangchon
tenis
09:00Michael Mathayomchand - Rishi Reddy
tenis
09:30Chukang Wang - Zhizhen Zhang
tenis
09:30Hanyu Guo - Xinyu Gao
tenis
10:30Noppadol Noikor - Nitin Kumar Sinha
tenis
10:30Aaron Schmid - Sung Jun Park
tenis
10:30Yuanfeng Li - Tanakorn Srirat
tenis
10:30Bingyu Yu - Seita Watanabe
tenis
11:00Chun Hsin Tseng - Chuhan Wang
tenis
11:00Min-Kyu Song - Luke Saville
tenis
11:05Riccardo Balzerani - Khumoun Sultanov
tenis
11:05Gonzalo Escobar - Fabien Reboul
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
beIN SERIES COMEDY HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

yonja tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle

canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izlejustin tvsmart spor izles sport izle