logo
23 Ağustos 2019 Cuma 18:46:27
futbol
18:30FC Kuressaare - JK Tammeka TartuCanlı
tenis
18:30Luz/Matos - Barranco Cosano/Esteve LobatoCanlı
tenis
18:30Cagla Buyukakcay - Nuria Parrizas-DiazCanlı
basketbol
18:20Celtics - RaptorsCanlı
futbol
18:15HIFK - FC IlvesCanlı
futbol
18:15Luki-Energy Velikiye Luki - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
18:15Prykarpatye - MykolaivCanlı
futbol
18:15SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK UničovCanlı
tenis
18:15Chieh-Yu Hsu - Charlotte RoemerCanlı
tenis
18:15Alexandra Osborne - Maria Camila Osorio SerranoCanlı
futbol
18:00Tottenham team - PSG teamCanlı
diğer
18:00Ladya Tolyatti - Dizelist PenzaCanlı
diğer
18:00Team MSXL U18 - CSKA U18Canlı
futbol
18:00FC Dynamo Bryansk - FC Khimki IICanlı
futbol
18:00FC Sokol Saratov - Rotor Volgograd IICanlı
futbol
18:00FC Zorky Krasnogorsk - FC Kvant ObninskCanlı
futbol
18:00Panevezys - RiteriaiCanlı
futbol
18:00FC Velké Meziříčí - SFK VrchovinaCanlı
futbol
18:00Al Nasr Dubai - Al Ittihad KalbaCanlı
futbol
18:00Rusya U16 - Türkiye U16Canlı
futbol
18:00Al-Wahda Abu Dhabi - Fujairah SCCanlı
basketbol
18:00Katar U17 - Birleşik Arap Emirlikleri U17Canlı
basketbol
18:00Mendoza - TucumanCanlı
tenis
18:00Gregoire Barrere - Daniel Elahi Galan RiverosCanlı
tenis
18:00Pedro Martinez Portero - Jenson BrooksbyCanlı
tenis
18:00Klasen/Koelzer - Leykina/PartaudCanlı
futbol
17:45CSM Studențesc Iași - Chindia TargovisteCanlı
futbol
17:45FC Isloch - FC SlutskCanlı
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - PFC Beroe Stara ZagoraCanlı
futbol
17:45Soimii Lipova - U Craiova 1948Canlı
futbol
17:45Universitatea Craiova II - BalotestiCanlı
futbol
17:45Viitorul Selimbar - Unirea Alba IuliaCanlı
futbol
17:45Flacara Moreni - Olimpic Cetate RasnovCanlı
tenis
17:45Paula Badosa Gibert - Magdalena FrechCanlı
tenis
17:45Elena Gabriela Ruse - Xinyu WangCanlı
tenis
17:45Mirza Basic - Santiago GiraldoCanlı
tenis
17:45Kubot/Melo - Marray/SkupskiCanlı
tenis
17:45Gille/Vliegen - Monroe/SandgrenCanlı
diğer
17:30EC VSV - Fehervar AV19Canlı
diğer
17:30HK Dukla Trenčín U20 - Bern U20Canlı
futbol
17:30Viktoria Otrokovice - Banik Ostrava IICanlı
tenis
17:30Jonas Trinker - Kai WehneltCanlı
futbol
17:15Al-Arabi SC Katar - Al Ahli DohaCanlı
diğer
17:00HC Metallurg Magnitogorsk - Kunlun Red StarCanlı
futbol
17:00Olimp Khimki - FC DolgoprudnyCanlı
futbol
17:00Monarcas Morelia U20 - Club Universidad Nacional U20Canlı
futbol
17:00FC Pskov-747 - FC Zenit Saint Petersburg IICanlı
futbol
17:00Dnipro-1 U19 - FC Shakhtar Donetsk U19Canlı
futbol
16:45Alliance Lipova Dolina - SC Tavriya SimferopolCanlı
futbol
16:45Agrobiznes Volochisk - Rukh VinnykyCanlı
futbol
16:45Minaj - MFC Kremin KremenchukCanlı
futbol
16:45Kolos Kovalevka U21 - FC Vorskla Poltava U21Canlı
futbol
16:45Al Nahda Al Buraimi - SoharCanlı
tenis
18:40Cagla Buyukakcay - Nuria Parrizas-Diaz
futbol
18:45Foolad Khuzestan FutbolClub - Sanat Naft Abadan F.C.
futbol
18:45PuiU - PK-35 Helsinki
tenis
18:45Federico Zeballos - Gabriel Alejandro Hidalgo
tenis
18:45Stacey Fung - Aleksandra Pitak
diğer
19:00Kamerun - Cezayir
futbol
19:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
19:00Banik Ostrava - 1. FC Slovácko
futbol
19:00FC Vysočina Jihlava - SK Lisen
futbol
19:00FC Hradec Králové - MFK Chrudim
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - AEP Paphos F.C.
futbol
19:00Schwabmünchen - FC Ingolstadt 04 II
futbol
19:00Svartviks IF - Lucksta IF
futbol
19:00Al-Hilal FC - Abha
futbol
19:00Olympique de Médéa - USM El Harrach
futbol
19:00OM Arzew - Amal Bou Saâda
futbol
19:00RC Arba - Skikda
futbol
19:00Racing Club Rélizane - MC Saïda
futbol
19:00Atmosfera Mazeikiai - Kupiskis
futbol
19:00SKA Rostov-on-Don - FC Dynamo Stavropol
futbol
19:00Club Santos Laguna U20 - C.F. Monterrey U20
futbol
19:00Atlantis Helsinki - Helsingin Palloseura
futbol
19:00FC Pipinsried - TSV Kottern-St. Mang
futbol
19:00FK Králův Dvůr - FC Písek
futbol
19:00Tarnby FF - Herlev IF
futbol
19:00F.C. Hansa Rostock II - Tennis Borussia Berlin
futbol
19:00FCJ Blackbird - AC Barca
futbol
19:00PeKa - KyPa
futbol
19:00HerTo - FC Viikingit II
futbol
19:00Saturn Ramenskoe - FC Metallurg Lipetsk
basketbol
19:00Brescia - JuVi Cremona
basketbol
19:00Okapi Aalstar - BG Goettingen
tenis
19:00Imanol Lopez Morillo - Timofey Skatov
tenis
19:00Gasparyan/Niculescu - Martinez Sanchez/Jurak
tenis
19:00Joao Lucas Reis Da Silva - Andre Miele
tenis
19:00Heger/Hoffmann - Wessels/Guenther
futbol
19:10Al-Taawon FC - Al Hazm Rass
futbol
19:15FC Bayreuth - TSV 1860 Rosenheim
futbol
19:15Heider SV - SV Drochtersen/Assel
futbol
19:15ETSV Weiche - Hamburger SV II
futbol
19:15St. Jakob im Rosental - ASKÖ Gmünd
futbol
19:15Valtti - FC Kontu Itä-Helsinki
futbol
19:30Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart
futbol
19:30SV Darmstadt 98 - Dynamo Dresden
futbol
19:30SpVgg Bayern Hof - SC Eltersdorf
futbol
19:30FC Eintracht Bamberg - 1. Sand
futbol
19:30FCM Traiskirchen - ASV Drassburg
futbol
19:30Gżira United F.C. - Ħamrun Spartans F.C.
futbol
19:30Al Rayyan SC - Umm Salal SC
futbol
19:30Poxyt - Töölön Taisto
futbol
19:30Taastrup Fodbold Club - Fremad Valby
futbol
19:30BK Marienlyst - Tarup-Paarup IF
futbol
19:30Schwachhausen - Bremer SV
futbol
19:30Asa IF - Varbergs GIF
futbol
19:30Sirens F.C. - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:30Fas U20 - Nijerya U20
futbol
19:30Güney Afrika U20 - Burkina Faso (20)
futbol
19:30Ardala GoIF - Ahlafors IF
futbol
19:30Pukebergs BK - Glömminge
futbol
19:30FC Paradiso - FC Gossau
tenis
19:30Dominik Koepfer - Yasutaka Uchiyama
tenis
19:30Paolo Lorenzi - Jiri Vesely
tenis
19:30John Millman - Steve Johnson
tenis
19:30Lukas Ollert - Bruno Sant'anna
tenis
19:30Mwendwa Mbithi - Nick Chappell
futbol
19:45Dnyapro MCHZ - Minsk
futbol
19:45TuS Haltern - Borussia Dortmund II
futbol
19:45JK Piraaja Tallinn - Paide Linnameeskond III
futbol
19:45Real Avilés - CD Covadonga
futbol
19:45Odder IGF - Varde IF
diğer
20:00Guantánamo - Industriales
diğer
20:00Granma - Camagüey
diğer
20:00Las Tunas - Holguín
diğer
20:00Ciego de Avila - Santiago de Küba
diğer
20:00Sancti Spíritus - Isla de la Juventud
diğer
20:00Villa Clara - Pinar del Rio
diğer
20:00Matanzas - Cienfuegos
diğer
20:00Artemisa - Mayabeque
futbol
20:00Hobro IK - Odense Boldklub
futbol
20:00FC Ingolstadt 04 - F.C. Hansa Rostock
futbol
20:00FC Zbrojovka Brno - FC Vítkovice
futbol
20:00FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00SG Union Sandersdorf - Eilenburg
futbol
20:00Ope - Solleftea GIF FF
futbol
20:00Bollnas - Strömsbergs IF
futbol
20:00Slatta - Saters
futbol
20:00IFK Kumla - Yxhults
futbol
20:00Bad Gleichenberg - USV RB Weindorf St Anna
futbol
20:00SC Weiz - WSC Hertha Wels
futbol
20:00ESV Wels - Sturm Graz II
futbol
20:00Hinterberger - SV Unzmarkt Frauenburg
futbol
20:00SC Neusiedl am See 1919 - SC Mannsdorf
futbol
20:00SV Mattersburg II - SC Wiener Neustadt
futbol
20:00SK Bischofshofen - ANIF
futbol
20:00FC Gleisdorf 09 - Deutschlandsberger SC
futbol
20:00SV Heimstetten - SV Schalding-Heining
futbol
20:00SC Verl - Bonner SC
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor
futbol
20:00Kukesi - FK Partizani Tirana
futbol
20:00Hertha BSC II - Berliner AK 07
futbol
20:001. FC Lokomotive Leipzig - FSV Optik Rathenow
futbol
20:00ŽP Šport Podbrezová - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
20:00FBK Balkan - Malmö City
futbol
20:00UVB Vöcklamarkt - Allerheiligen
futbol
20:00Vitoria Guimaraes U23 - Sporting U23
futbol
20:00IFK Eskilstuna - Syrianska Eskilstuna IF
futbol
20:00Kallered - Lerkils
futbol
20:00FC Hertha Wiesbach - FV 07 Diefflen
futbol
20:00Stuttgarter Kickers - Sandhausen II
futbol
20:00Waldgirmes - FSV Fernvald
futbol
20:00AB Tårnby - Frederikssund IK
futbol
20:00SV Curslack-Neuengamme - TuS Dassendorf
futbol
20:00FC Espoo II - EsPa
futbol
20:00Al Ahly Cairo - Atlabara FC
futbol
20:00SK Rapid Wien II - SC Wiener Viktoria
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
20:00Mikael Ymer - Hyeon Chung
tenis
20:00Denisa Allertova - Priscilla Hon
tenis
20:00Taylor Townsend - Nina Stojanovic
tenis
20:00Caroline Dolehide - Anna-Lena Friedsam
tenis
20:00Kirsten Flipkens - Johanna Larsson
tenis
20:00Isabella Shinikova - Ana Bogdan
tenis
20:00Tallon Griekspoor - Marco Trungelliti
tenis
20:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Sumit Nagal
tenis
20:00Lukas Rosol - Egor Gerasimov
tenis
20:00Kamil Majchrzak - Ilya Ivashka
tenis
20:00Magda Linette - Katerina Siniakova
tenis
20:00Benoît Paire - Pablo Carreno Busta
tenis
20:00Andrea Renee Villarreal - Katerina Stewart
tenis
20:00Marcela Zacarias - Gabriela Talaba
tenis
20:00Yasar/Sysoeva - Yoshitomi/Ogata
futbol
20:10Horn - Vorwarts Steyr
futbol
20:10Wacker Innsbruck - SKU Amstetten
futbol
20:10Ried - Grazer AK
futbol
20:10Juniors OO - Avusturya Lustenau
futbol
20:10FK Avusturya Wien II - SV Lafnitz
futbol
20:10FAC Team für Wien - FC Liefering Salzburg
futbol
20:15Hittarps IK - Stafsinge
futbol
20:15IF Fløya - Skjervøy
futbol
20:15LehPa - Ponnistajat
futbol
20:30Arda Kardzhali - PFC Cherno More Varna
futbol
20:30Beşiktaş J.K. - Göztepe S.K.
futbol
20:30TSV Landsberg - TSV 1880 Wasserburg
futbol
20:30Adolfsbergs IK - Grythyttans IF
futbol
20:30FC Zirl - SVG Reichenau
futbol
20:30FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II - Mauerwerk
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - SG Wattenscheid 09
futbol
20:30Wuppertaler SV - 1 FC Cologne II
futbol
20:30Al Ain FC - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
20:30Energie Cottbus - VfB Auerbach
futbol
20:30Hassia Bingen - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
20:30TuS Mechtersheim - TSV Schott Mainz
futbol
20:30HSV Barmbek-Uhlenhorst - FC Süderelbe
futbol
20:30SC Borgfeld - SG Aumund-Vegesack
futbol
20:30Breinig - SV 1914 Eilendorf
futbol
20:30Wiener Sport-Club - ASK/BSC Bruck Leitha
futbol
20:301. FC Schweinfurt 05 - Viktoria Aschaffenburg
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:30KIU Titans - JKL Dolphins
tenis
20:30Andrey Rublev - Denis Shapovalov
futbol
20:50Ittihad FC - Al-Raed
tenis
21:00Mario Vilella Martinez - Jannik Sinner
tenis
21:00Darian King - Evgeny Donskoy
tenis
21:00Constant Lestienne - Guillermo Garcia-Lopez
tenis
21:00Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz
diğer
21:00Nijerya - Fas
futbol
21:00Granada CF - Sevilla FC
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - FC Astra Giurgiu
futbol
21:00Vitoria Setubal - Moreirense F.C.
futbol
21:00Go Ahead Eagles - FC Utrecht II
futbol
21:00FC Dordrecht - AFC Ajax II
futbol
21:00FC Den Bosch - FC Eindhoven
futbol
21:00FC Oss - AZ Alkmaar II
futbol
21:00Roda JC Kerkrade - N.E.C.
futbol
21:00NAC Breda - SC Cambuur
futbol
21:00Helmond Sport - Almere City FC
futbol
21:00De Graafschap - FC Volendam
futbol
21:00SC Telstar - Excelsior
futbol
21:00AC Ajaccio - Paris
futbol
21:00FC Sochaux-Montbéliard - AS Nancy
futbol
21:00Clermont Foot - AJ Auxerre
futbol
21:00Chambly - LB Châteauroux
futbol
21:00Le Mans FC - FC Lorient
futbol
21:00Chamois Niortais F.C. - Stade Malherbe Caen
futbol
21:00Rodez Aveyron Football - US Orléans
futbol
21:00Le Havre AC - Grenoble Foot 38
futbol
21:00Boulogne - US Concarneau
futbol
21:00AS Béziers - Pau
futbol
21:00SO Cholet - US Créteil-Lusitanos
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - Bastia-Borgo
futbol
21:00FC Red Star Saint-Ouen - USL Dunkerque
futbol
21:00US Quevilly - Villefranche
futbol
21:00Le Puy - Avranches US
futbol
21:00AS Lyon-Duchère - Stade Lavallois
futbol
21:00Toulon - FC Bourg-Péronnas
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Ungmennafélagið Víkingur - FC Fjölnir
futbol
21:00S.L. Benfica II - Oliveirense
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Winterthur
futbol
21:00FK Kolubara Lazarevac - FK Novi Pazar
futbol
21:00West Bromwich Albion U23 - Sunderland U23
futbol
21:00Newcastle United U23 - Manchester United U23
futbol
21:00West Ham United U23 - Reading U23
futbol
21:00Arsenal U23 - Everton U23
futbol
21:00Blackburn Rovers U23 - Wolverhampton U23
futbol
21:00Leicester City U23 - Brighton & Hove Albion U23
futbol
21:00Manchester City U23 - Chelsea U23
futbol
21:00Kazanka - FC Znamya Truda
futbol
21:00Haninge Brandbergen U19 - Huddinge U19
futbol
21:00Bad Vilbel - TUS Dietkirchen
futbol
21:00CA Juventus U20 - Sao Bernardo EC U20
futbol
21:00Ituano Futebol Clube U20 - Red Bull Brezilya U20
futbol
21:00Hamburger CV III - TuS Osdorf
futbol
21:00Knattspyrnufélag Vesturbæjar - Skallagrimur Borgarnes
futbol
21:00Rio Preto U20 - XV Piracicaba U20
futbol
21:00Verlaine - KRC Bambrugge
futbol
21:00Le Mans - Lorient (beIN SPORTS HD 4)
tenis
21:00Mariam Bolkvadze - Shilin Xu
futbol
21:05Greenock Morton - Partick Thistle
diğer
21:20Chicago Cubs - Washington Nationals
diğer
21:20Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
diğer
21:30Brezilya U19 - Tunus U19
diğer
21:30Nijerya U19 - ABD U19
futbol
21:301. FC Köln - Borussia Dortmund
futbol
21:30K.R.C. Genk - R.S.C. Anderlecht
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
futbol
21:30St Marys - Midleton
futbol
21:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez - CA Fenix Pilar
futbol
21:30Sportivo Italiano - San Martín de Burzaco
futbol
21:30Club El Porvenir - Deportivo Laferrere
futbol
21:30Club Leandro N. Alem - Deportivo Merlo
futbol
21:30Birkirkara F.C. - Floriana F.C.
futbol
21:30Colwyn Bay - Flint Town United F.C.
futbol
21:30FC Magpies - Lions Cebelitarık
futbol
21:30Oud-Heverlee Leuven - RRC Wetteren-Kwatrecht
futbol
21:30La Luz - Colon Montevideo
futbol
21:30Ellidi FC - KF Aegir Thorlakshofn
futbol
21:30Taff's Well A.F.C. - Swansea University
futbol
21:30Briton Ferry - Ammanford AFC
basketbol
21:30Treviso - BC Pallacanestro Trieste
tenis
21:30Varvara Lepchenko - Tímea Babos
tenis
21:30Shuai Peng - Nicole Gibbs
tenis
21:30Asia Muhammed - Anna Kalinskaya
tenis
21:30Xiyu Wang - Harriet Dart
tenis
21:30Qiang Wang - Camila Giorgi
tenis
21:30Broomfield/Fung - De La Pena/Contreras Gomez
futbol
21:40ACF Fiorentina U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
21:45Bohemian F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Derry City F.C. - Dundalk F.C.
futbol
21:45Galway United F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45Valletta F.C. - Santa Lucía
futbol
21:45CD Bezana - Gimnastica de Torrelavega
futbol
21:45University College Dublin A.F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
21:45Bala Town F.C. - The New Saints F.C.
futbol
21:45Cefn Druids A.F.C. - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
21:45Barry Town - Aberystwyth Town F.C.
futbol
21:45Caernarfon Town - Gap Connah's Quay F.C.
futbol
21:45Pen-y-Bont FC - Cardiff Metropolitan University
futbol
21:45Aveley F.C. - Barking
futbol
21:45Cumbernauld U20 - Bonnyrigg Rose
futbol
21:45Mickleover Sports F.C. - Coventry Sphinx
futbol
21:45Villafranco CF - La Palma CF
diğer
22:00Kanada - Porto Riko
futbol
22:00A.C. Pisa 1909 - Benevento Calcio
futbol
22:00Aston Villa - Everton
futbol
22:00Castleknock Celtic - Corduff
futbol
22:00Ratoath Harps - St. Francis
futbol
22:00Larkview Boys - St Kevins Boys
futbol
22:00MC El Eulma - ASM Oran
futbol
22:00Shamrock Rovers F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
22:00Maynooth University Town - Killester Donnycarney
futbol
22:00Templeogue United - Collinstown FutbolClub
futbol
22:00Carmarthen Town A.F.C. - Newtown A.F.C.
futbol
22:00Macara II - Emelec II
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
22:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
22:15Famalicao U23 - Braga U23
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Ciudad Vinotto
tenis
22:30Lizarazo/Osorio Serrano - Gatica/Pereira
tenis
22:30Stewart/Talaba - Carle/Escauriza
futbol
23:00Levante UD - Villarreal CF
futbol
23:00Albacete Balompié - Girona FC
futbol
23:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Keflavík FutbolClub
futbol
23:00Toronto FC II - Greenville Triumph
futbol
23:00Aragua - Monagas SC
futbol
23:00Barcelona Bogota U20 - Alianza Platanera U20
futbol
23:00Bogota U20 - Tigres U20
basketbol
23:00Sesi Franca U19 - Corinthians U19
basketbol
23:00Time Jundiai U19 - C.A. Paulistano U19
futbol
23:15Rio Ave F.C. - C.D. Aves
futbol
23:30Club Comerciantes Unidos - Club Sport Alianza Atlético Sullana
diğer
00:00SESI - VC São José dos Campos
futbol
00:00Cruz Azul - Sporting Canamy
basketbol
00:00Buenos Aires - Chaco
diğer
00:30Sao Bernardo U19 - AVLS Novo Ideal U19
basketbol
00:30Santa Fe - Misiones
futbol
01:00Club Atletico Atenas - C.A. Bella Vista
futbol
01:00FBC Melgar II - Asociación Civil Real Atlético Garcilaso II
futbol
01:05Atlético de Rafaela - Club Atlético Tigre
futbol
01:15Atlético Clube Goianiense - Grêmio Esportivo Brasil
diğer
02:00Maringa Volei - Foz do Iguacu
diğer
02:00Itapetininga - Volei Renata
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - Loudoun United
futbol
02:00River Plate Asuncion - Sportivo Luqueño
futbol
02:00Atlante F.C. - UA Estado de México
basketbol
02:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Sao Paulo
basketbol
02:00Osasco - Americha Esporte Club
basketbol
02:00Brusque - Sharks Univinte
diğer
02:05Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds
diğer
02:05Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays
diğer
02:10New York Mets - Atlanta Braves
diğer
02:10Cleveland Indians - Kansas City Royals
diğer
02:10Miami Marlins - Philadelphia Phillies
basketbol
02:15Atletico Penarol - Union Atletica
basketbol
02:15Miramar - Larre Borges Montevideo
futbol
02:30Unión Española - O'Higgins F.C.
basketbol
02:30Atletico Cordon - CA 25 de Agosto
basketbol
02:30Atletico Tabare - Colon
basketbol
02:30Entre Rios - Corrientes
basketbol
02:30Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
02:45Argentino de Bahia Blanca - Deportivo Whitense
basketbol
02:45Independiente BB - Puerto Comercial
basketbol
02:45Altense de Punta Alta - Barracas Central
basketbol
02:45Sportivo Bahiense - Bahia
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Atlanta United
futbol
03:00Tiburones Rojos de Veracruz - Atlético San Luis
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - San Lorenzo de Almagro
futbol
03:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Club Celaya
futbol
03:00Santa Rosa - Guaya United
basketbol
03:00Los Andes de Punta Alta - Ateneo ATE Punta Alta
basketbol
03:00KAN Oruro - Nacional Potosi
basketbol
03:00Club Atletico Carlos Pellegrini de Punta Alta - Velocidad y Resistencia
basketbol
03:00Real Esteli - Costa Caribe
diğer
03:10Houston Astros - Los Angeles Angels
diğer
03:10Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks
diğer
03:10Chicago White Sox - Texas Rangers
diğer
03:10Minnesota Twins - Detroit Tigers
diğer
03:15St.Louis Cardinals - Colorado Rockies
futbol
03:15SD Aucas - Olmedo
futbol
03:30Cuiabá Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:30Twenty 11 II - Coastal Spirit II
futbol
03:30Ferrymead Bays II - Cashmere Technical II
futbol
03:30Selwyn United II - Nomads United II
basketbol
03:30Formosa - Cordoba
diğer
04:00ABD - Küba
futbol
04:00FBC Melgar - Real Garcilaso
futbol
04:00Atletico Saltillo - Correcaminos II
futbol
04:00Murcielagos - Deportivo Tepic
basketbol
04:00Rubair Quillacollo - Pichincha Potosi
tenis
04:00Akiko Omae - Carol Zhao
futbol
04:08Correcaminos UAT - Loros de la Universidad de Colima
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders FC
futbol
05:00Club Santos Laguna - C.F. Monterrey
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Universidad Nacional
futbol
05:00Bay Olympik - Melville United
diğer
05:10San Diego Padres - Boston Red Sox
diğer
05:10Seattle Mariners - Toronto Blue Jays
diğer
05:10Los Angeles Dodgers - New York Yankees
futbol
05:30Phoenix Rising - Sacramento Republic FC
futbol
05:30Stop Out - Western Suburbs SC
futbol
05:30Waterside Karori - North Wellington
tenis
05:30Jumpei Yamasaki - Rhett Purcell
tenis
05:30Renta Tokuda - Dusty Boyer
tenis
05:30Momoko Kobori - Haruka Kaji
futbol
05:45Burwood AFC - Parklands United
futbol
05:45Christchurch United - St Albans Shirley
futbol
05:45Halswell United - Canterbury Üniversitesi
futbol
05:45Selwyn United - Twenty 11
futbol
05:45Waimakariri United - Ferrymead Bays
futbol
05:45Dunedin Technical - Southland United
futbol
05:45Queenstown Rovers - Roslyn Wakari
futbol
06:00Ba - Tavua
futbol
06:00Nasinu - Nadi F.C.
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Fiorentina - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
18:30FC Kuressaare - JK Tammeka TartuCanlı
futbol
18:15HIFK - FC IlvesCanlı
futbol
18:15Luki-Energy Velikiye Luki - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
18:15Prykarpatye - MykolaivCanlı
futbol
18:15SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK UničovCanlı
futbol
18:00Tottenham team - PSG teamCanlı
futbol
18:00FC Dynamo Bryansk - FC Khimki IICanlı
futbol
18:00FC Sokol Saratov - Rotor Volgograd IICanlı
futbol
18:00FC Zorky Krasnogorsk - FC Kvant ObninskCanlı
futbol
18:00Panevezys - RiteriaiCanlı
futbol
18:00FC Velké Meziříčí - SFK VrchovinaCanlı
futbol
18:00Al Nasr Dubai - Al Ittihad KalbaCanlı
futbol
18:00Rusya U16 - Türkiye U16Canlı
futbol
18:00Al-Wahda Abu Dhabi - Fujairah SCCanlı
futbol
17:45CSM Studențesc Iași - Chindia TargovisteCanlı
futbol
17:45FC Isloch - FC SlutskCanlı
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - PFC Beroe Stara ZagoraCanlı
futbol
17:45Soimii Lipova - U Craiova 1948Canlı
futbol
17:45Universitatea Craiova II - BalotestiCanlı
futbol
17:45Viitorul Selimbar - Unirea Alba IuliaCanlı
futbol
17:45Flacara Moreni - Olimpic Cetate RasnovCanlı
futbol
17:30Viktoria Otrokovice - Banik Ostrava IICanlı
futbol
17:15Al-Arabi SC Katar - Al Ahli DohaCanlı
futbol
17:00Olimp Khimki - FC DolgoprudnyCanlı
futbol
17:00Monarcas Morelia U20 - Club Universidad Nacional U20Canlı
futbol
17:00FC Pskov-747 - FC Zenit Saint Petersburg IICanlı
futbol
17:00Dnipro-1 U19 - FC Shakhtar Donetsk U19Canlı
futbol
16:45Alliance Lipova Dolina - SC Tavriya SimferopolCanlı
futbol
16:45Agrobiznes Volochisk - Rukh VinnykyCanlı
futbol
16:45Minaj - MFC Kremin KremenchukCanlı
futbol
16:45Kolos Kovalevka U21 - FC Vorskla Poltava U21Canlı
futbol
16:45Al Nahda Al Buraimi - SoharCanlı
futbol
18:45Foolad Khuzestan FutbolClub - Sanat Naft Abadan F.C.
futbol
18:45PuiU - PK-35 Helsinki
futbol
19:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
19:00Banik Ostrava - 1. FC Slovácko
futbol
19:00FC Vysočina Jihlava - SK Lisen
futbol
19:00FC Hradec Králové - MFK Chrudim
futbol
19:00Nea Salamis Famagusta FC - AEP Paphos F.C.
futbol
19:00Schwabmünchen - FC Ingolstadt 04 II
futbol
19:00Svartviks IF - Lucksta IF
futbol
19:00Al-Hilal FC - Abha
futbol
19:00Olympique de Médéa - USM El Harrach
futbol
19:00OM Arzew - Amal Bou Saâda
futbol
19:00RC Arba - Skikda
futbol
19:00Racing Club Rélizane - MC Saïda
futbol
19:00Atmosfera Mazeikiai - Kupiskis
futbol
19:00SKA Rostov-on-Don - FC Dynamo Stavropol
futbol
19:00Club Santos Laguna U20 - C.F. Monterrey U20
futbol
19:00Atlantis Helsinki - Helsingin Palloseura
futbol
19:00FC Pipinsried - TSV Kottern-St. Mang
futbol
19:00FK Králův Dvůr - FC Písek
futbol
19:00Tarnby FF - Herlev IF
futbol
19:00F.C. Hansa Rostock II - Tennis Borussia Berlin
futbol
19:00FCJ Blackbird - AC Barca
futbol
19:00PeKa - KyPa
futbol
19:00HerTo - FC Viikingit II
futbol
19:00Saturn Ramenskoe - FC Metallurg Lipetsk
futbol
19:10Al-Taawon FC - Al Hazm Rass
futbol
19:15FC Bayreuth - TSV 1860 Rosenheim
futbol
19:15Heider SV - SV Drochtersen/Assel
futbol
19:15ETSV Weiche - Hamburger SV II
futbol
19:15St. Jakob im Rosental - ASKÖ Gmünd
futbol
19:15Valtti - FC Kontu Itä-Helsinki
futbol
19:30Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart
futbol
19:30SV Darmstadt 98 - Dynamo Dresden
futbol
19:30SpVgg Bayern Hof - SC Eltersdorf
futbol
19:30FC Eintracht Bamberg - 1. Sand
futbol
19:30FCM Traiskirchen - ASV Drassburg
futbol
19:30Gżira United F.C. - Ħamrun Spartans F.C.
futbol
19:30Al Rayyan SC - Umm Salal SC
futbol
19:30Poxyt - Töölön Taisto
futbol
19:30Taastrup Fodbold Club - Fremad Valby
futbol
19:30BK Marienlyst - Tarup-Paarup IF
futbol
19:30Schwachhausen - Bremer SV
futbol
19:30Asa IF - Varbergs GIF
futbol
19:30Sirens F.C. - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:30Fas U20 - Nijerya U20
futbol
19:30Güney Afrika U20 - Burkina Faso (20)
futbol
19:30Ardala GoIF - Ahlafors IF
futbol
19:30Pukebergs BK - Glömminge
futbol
19:30FC Paradiso - FC Gossau
futbol
19:45Dnyapro MCHZ - Minsk
futbol
19:45TuS Haltern - Borussia Dortmund II
futbol
19:45JK Piraaja Tallinn - Paide Linnameeskond III
futbol
19:45Real Avilés - CD Covadonga
futbol
19:45Odder IGF - Varde IF
futbol
20:00Hobro IK - Odense Boldklub
futbol
20:00FC Ingolstadt 04 - F.C. Hansa Rostock
futbol
20:00FC Zbrojovka Brno - FC Vítkovice
futbol
20:00FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00SG Union Sandersdorf - Eilenburg
futbol
20:00Ope - Solleftea GIF FF
futbol
20:00Bollnas - Strömsbergs IF
futbol
20:00Slatta - Saters
futbol
20:00IFK Kumla - Yxhults
futbol
20:00Bad Gleichenberg - USV RB Weindorf St Anna
futbol
20:00SC Weiz - WSC Hertha Wels
futbol
20:00ESV Wels - Sturm Graz II
futbol
20:00Hinterberger - SV Unzmarkt Frauenburg
futbol
20:00SC Neusiedl am See 1919 - SC Mannsdorf
futbol
20:00SV Mattersburg II - SC Wiener Neustadt
futbol
20:00SK Bischofshofen - ANIF
futbol
20:00FC Gleisdorf 09 - Deutschlandsberger SC
futbol
20:00SV Heimstetten - SV Schalding-Heining
futbol
20:00SC Verl - Bonner SC
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor
futbol
20:00Kukesi - FK Partizani Tirana
futbol
20:00Hertha BSC II - Berliner AK 07
futbol
20:001. FC Lokomotive Leipzig - FSV Optik Rathenow
futbol
20:00ŽP Šport Podbrezová - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
20:00FBK Balkan - Malmö City
futbol
20:00UVB Vöcklamarkt - Allerheiligen
futbol
20:00Vitoria Guimaraes U23 - Sporting U23
futbol
20:00IFK Eskilstuna - Syrianska Eskilstuna IF
futbol
20:00Kallered - Lerkils
futbol
20:00FC Hertha Wiesbach - FV 07 Diefflen
futbol
20:00Stuttgarter Kickers - Sandhausen II
futbol
20:00Waldgirmes - FSV Fernvald
futbol
20:00AB Tårnby - Frederikssund IK
futbol
20:00SV Curslack-Neuengamme - TuS Dassendorf
futbol
20:00FC Espoo II - EsPa
futbol
20:00Al Ahly Cairo - Atlabara FC
futbol
20:00SK Rapid Wien II - SC Wiener Viktoria
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:10Horn - Vorwarts Steyr
futbol
20:10Wacker Innsbruck - SKU Amstetten
futbol
20:10Ried - Grazer AK
futbol
20:10Juniors OO - Avusturya Lustenau
futbol
20:10FK Avusturya Wien II - SV Lafnitz
futbol
20:10FAC Team für Wien - FC Liefering Salzburg
futbol
20:15Hittarps IK - Stafsinge
futbol
20:15IF Fløya - Skjervøy
futbol
20:15LehPa - Ponnistajat
futbol
20:30Arda Kardzhali - PFC Cherno More Varna
futbol
20:30Beşiktaş J.K. - Göztepe S.K.
futbol
20:30TSV Landsberg - TSV 1880 Wasserburg
futbol
20:30Adolfsbergs IK - Grythyttans IF
futbol
20:30FC Zirl - SVG Reichenau
futbol
20:30FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II - Mauerwerk
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - SG Wattenscheid 09
futbol
20:30Wuppertaler SV - 1 FC Cologne II
futbol
20:30Al Ain FC - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
20:30Energie Cottbus - VfB Auerbach
futbol
20:30Hassia Bingen - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
20:30TuS Mechtersheim - TSV Schott Mainz
futbol
20:30HSV Barmbek-Uhlenhorst - FC Süderelbe
futbol
20:30SC Borgfeld - SG Aumund-Vegesack
futbol
20:30Breinig - SV 1914 Eilendorf
futbol
20:30Wiener Sport-Club - ASK/BSC Bruck Leitha
futbol
20:301. FC Schweinfurt 05 - Viktoria Aschaffenburg
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:50Ittihad FC - Al-Raed
futbol
21:00Granada CF - Sevilla FC
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - FC Astra Giurgiu
futbol
21:00Vitoria Setubal - Moreirense F.C.
futbol
21:00Go Ahead Eagles - FC Utrecht II
futbol
21:00FC Dordrecht - AFC Ajax II
futbol
21:00FC Den Bosch - FC Eindhoven
futbol
21:00FC Oss - AZ Alkmaar II
futbol
21:00Roda JC Kerkrade - N.E.C.
futbol
21:00NAC Breda - SC Cambuur
futbol
21:00Helmond Sport - Almere City FC
futbol
21:00De Graafschap - FC Volendam
futbol
21:00SC Telstar - Excelsior
futbol
21:00AC Ajaccio - Paris
futbol
21:00FC Sochaux-Montbéliard - AS Nancy
futbol
21:00Clermont Foot - AJ Auxerre
futbol
21:00Chambly - LB Châteauroux
futbol
21:00Le Mans FC - FC Lorient
futbol
21:00Chamois Niortais F.C. - Stade Malherbe Caen
futbol
21:00Rodez Aveyron Football - US Orléans
futbol
21:00Le Havre AC - Grenoble Foot 38
futbol
21:00Boulogne - US Concarneau
futbol
21:00AS Béziers - Pau
futbol
21:00SO Cholet - US Créteil-Lusitanos
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - Bastia-Borgo
futbol
21:00FC Red Star Saint-Ouen - USL Dunkerque
futbol
21:00US Quevilly - Villefranche
futbol
21:00Le Puy - Avranches US
futbol
21:00AS Lyon-Duchère - Stade Lavallois
futbol
21:00Toulon - FC Bourg-Péronnas
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Ungmennafélagið Víkingur - FC Fjölnir
futbol
21:00S.L. Benfica II - Oliveirense
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Winterthur
futbol
21:00FK Kolubara Lazarevac - FK Novi Pazar
futbol
21:00West Bromwich Albion U23 - Sunderland U23
futbol
21:00Newcastle United U23 - Manchester United U23
futbol
21:00West Ham United U23 - Reading U23
futbol
21:00Arsenal U23 - Everton U23
futbol
21:00Blackburn Rovers U23 - Wolverhampton U23
futbol
21:00Leicester City U23 - Brighton & Hove Albion U23
futbol
21:00Manchester City U23 - Chelsea U23
futbol
21:00Kazanka - FC Znamya Truda
futbol
21:00Haninge Brandbergen U19 - Huddinge U19
futbol
21:00Bad Vilbel - TUS Dietkirchen
futbol
21:00CA Juventus U20 - Sao Bernardo EC U20
futbol
21:00Ituano Futebol Clube U20 - Red Bull Brezilya U20
futbol
21:00Hamburger CV III - TuS Osdorf
futbol
21:00Knattspyrnufélag Vesturbæjar - Skallagrimur Borgarnes
futbol
21:00Rio Preto U20 - XV Piracicaba U20
futbol
21:00Verlaine - KRC Bambrugge
futbol
21:00Le Mans - Lorient (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:05Greenock Morton - Partick Thistle
futbol
21:301. FC Köln - Borussia Dortmund
futbol
21:30K.R.C. Genk - R.S.C. Anderlecht
futbol
21:30Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
futbol
21:30St Marys - Midleton
futbol
21:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez - CA Fenix Pilar
futbol
21:30Sportivo Italiano - San Martín de Burzaco
futbol
21:30Club El Porvenir - Deportivo Laferrere
futbol
21:30Club Leandro N. Alem - Deportivo Merlo
futbol
21:30Birkirkara F.C. - Floriana F.C.
futbol
21:30Colwyn Bay - Flint Town United F.C.
futbol
21:30FC Magpies - Lions Cebelitarık
futbol
21:30Oud-Heverlee Leuven - RRC Wetteren-Kwatrecht
futbol
21:30La Luz - Colon Montevideo
futbol
21:30Ellidi FC - KF Aegir Thorlakshofn
futbol
21:30Taff's Well A.F.C. - Swansea University
futbol
21:30Briton Ferry - Ammanford AFC
futbol
21:40ACF Fiorentina U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
21:45Bohemian F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Derry City F.C. - Dundalk F.C.
futbol
21:45Galway United F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45Valletta F.C. - Santa Lucía
futbol
21:45CD Bezana - Gimnastica de Torrelavega
futbol
21:45University College Dublin A.F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
futbol
21:45Bala Town F.C. - The New Saints F.C.
futbol
21:45Cefn Druids A.F.C. - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
21:45Barry Town - Aberystwyth Town F.C.
futbol
21:45Caernarfon Town - Gap Connah's Quay F.C.
futbol
21:45Pen-y-Bont FC - Cardiff Metropolitan University
futbol
21:45Aveley F.C. - Barking
futbol
21:45Cumbernauld U20 - Bonnyrigg Rose
futbol
21:45Mickleover Sports F.C. - Coventry Sphinx
futbol
21:45Villafranco CF - La Palma CF
futbol
22:00A.C. Pisa 1909 - Benevento Calcio
futbol
22:00Aston Villa - Everton
futbol
22:00Castleknock Celtic - Corduff
futbol
22:00Ratoath Harps - St. Francis
futbol
22:00Larkview Boys - St Kevins Boys
futbol
22:00MC El Eulma - ASM Oran
futbol
22:00Shamrock Rovers F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
22:00Maynooth University Town - Killester Donnycarney
futbol
22:00Templeogue United - Collinstown FutbolClub
futbol
22:00Carmarthen Town A.F.C. - Newtown A.F.C.
futbol
22:00Macara II - Emelec II
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
22:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
22:15Famalicao U23 - Braga U23
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Ciudad Vinotto
futbol
23:00Levante UD - Villarreal CF
futbol
23:00Albacete Balompié - Girona FC
futbol
23:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Keflavík FutbolClub
futbol
23:00Toronto FC II - Greenville Triumph
futbol
23:00Aragua - Monagas SC
futbol
23:00Barcelona Bogota U20 - Alianza Platanera U20
futbol
23:00Bogota U20 - Tigres U20
futbol
23:15Rio Ave F.C. - C.D. Aves
futbol
23:30Club Comerciantes Unidos - Club Sport Alianza Atlético Sullana
futbol
00:00Cruz Azul - Sporting Canamy
futbol
01:00Club Atletico Atenas - C.A. Bella Vista
futbol
01:00FBC Melgar II - Asociación Civil Real Atlético Garcilaso II
futbol
01:05Atlético de Rafaela - Club Atlético Tigre
futbol
01:15Atlético Clube Goianiense - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - Loudoun United
futbol
02:00River Plate Asuncion - Sportivo Luqueño
futbol
02:00Atlante F.C. - UA Estado de México
futbol
02:30Unión Española - O'Higgins F.C.
futbol
03:00Orlando City Soccer Club - Atlanta United
futbol
03:00Tiburones Rojos de Veracruz - Atlético San Luis
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - San Lorenzo de Almagro
futbol
03:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Club Celaya
futbol
03:00Santa Rosa - Guaya United
futbol
03:15SD Aucas - Olmedo
futbol
03:30Cuiabá Esporte Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:30Twenty 11 II - Coastal Spirit II
futbol
03:30Ferrymead Bays II - Cashmere Technical II
futbol
03:30Selwyn United II - Nomads United II
futbol
04:00FBC Melgar - Real Garcilaso
futbol
04:00Atletico Saltillo - Correcaminos II
futbol
04:00Murcielagos - Deportivo Tepic
futbol
04:08Correcaminos UAT - Loros de la Universidad de Colima
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders FC
futbol
05:00Club Santos Laguna - C.F. Monterrey
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Universidad Nacional
futbol
05:00Bay Olympik - Melville United
futbol
05:30Phoenix Rising - Sacramento Republic FC
futbol
05:30Stop Out - Western Suburbs SC
futbol
05:30Waterside Karori - North Wellington
futbol
05:45Burwood AFC - Parklands United
futbol
05:45Christchurch United - St Albans Shirley
futbol
05:45Halswell United - Canterbury Üniversitesi
futbol
05:45Selwyn United - Twenty 11
futbol
05:45Waimakariri United - Ferrymead Bays
futbol
05:45Dunedin Technical - Southland United
futbol
05:45Queenstown Rovers - Roslyn Wakari
futbol
06:00Ba - Tavua
futbol
06:00Nasinu - Nadi F.C.
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Fiorentina - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
tenis
18:30Luz/Matos - Barranco Cosano/Esteve LobatoCanlı
tenis
18:30Cagla Buyukakcay - Nuria Parrizas-DiazCanlı
tenis
18:15Chieh-Yu Hsu - Charlotte RoemerCanlı
tenis
18:15Alexandra Osborne - Maria Camila Osorio SerranoCanlı
tenis
18:00Gregoire Barrere - Daniel Elahi Galan RiverosCanlı
tenis
18:00Pedro Martinez Portero - Jenson BrooksbyCanlı
tenis
18:00Klasen/Koelzer - Leykina/PartaudCanlı
tenis
17:45Paula Badosa Gibert - Magdalena FrechCanlı
tenis
17:45Elena Gabriela Ruse - Xinyu WangCanlı
tenis
17:45Mirza Basic - Santiago GiraldoCanlı
tenis
17:45Kubot/Melo - Marray/SkupskiCanlı
tenis
17:45Gille/Vliegen - Monroe/SandgrenCanlı
tenis
17:30Jonas Trinker - Kai WehneltCanlı
tenis
18:40Cagla Buyukakcay - Nuria Parrizas-Diaz
tenis
18:45Federico Zeballos - Gabriel Alejandro Hidalgo
tenis
18:45Stacey Fung - Aleksandra Pitak
tenis
19:00Imanol Lopez Morillo - Timofey Skatov
tenis
19:00Gasparyan/Niculescu - Martinez Sanchez/Jurak
tenis
19:00Joao Lucas Reis Da Silva - Andre Miele
tenis
19:00Heger/Hoffmann - Wessels/Guenther
tenis
19:30Dominik Koepfer - Yasutaka Uchiyama
tenis
19:30Paolo Lorenzi - Jiri Vesely
tenis
19:30John Millman - Steve Johnson
tenis
19:30Lukas Ollert - Bruno Sant'anna
tenis
19:30Mwendwa Mbithi - Nick Chappell
tenis
20:00Mikael Ymer - Hyeon Chung
tenis
20:00Denisa Allertova - Priscilla Hon
tenis
20:00Taylor Townsend - Nina Stojanovic
tenis
20:00Caroline Dolehide - Anna-Lena Friedsam
tenis
20:00Kirsten Flipkens - Johanna Larsson
tenis
20:00Isabella Shinikova - Ana Bogdan
tenis
20:00Tallon Griekspoor - Marco Trungelliti
tenis
20:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Sumit Nagal
tenis
20:00Lukas Rosol - Egor Gerasimov
tenis
20:00Kamil Majchrzak - Ilya Ivashka
tenis
20:00Magda Linette - Katerina Siniakova
tenis
20:00Benoît Paire - Pablo Carreno Busta
tenis
20:00Andrea Renee Villarreal - Katerina Stewart
tenis
20:00Marcela Zacarias - Gabriela Talaba
tenis
20:00Yasar/Sysoeva - Yoshitomi/Ogata
tenis
20:30Andrey Rublev - Denis Shapovalov
tenis
21:00Mario Vilella Martinez - Jannik Sinner
tenis
21:00Darian King - Evgeny Donskoy
tenis
21:00Constant Lestienne - Guillermo Garcia-Lopez
tenis
21:00Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz
tenis
21:00Mariam Bolkvadze - Shilin Xu
tenis
21:30Varvara Lepchenko - Tímea Babos
tenis
21:30Shuai Peng - Nicole Gibbs
tenis
21:30Asia Muhammed - Anna Kalinskaya
tenis
21:30Xiyu Wang - Harriet Dart
tenis
21:30Qiang Wang - Camila Giorgi
tenis
21:30Broomfield/Fung - De La Pena/Contreras Gomez
tenis
22:30Lizarazo/Osorio Serrano - Gatica/Pereira
tenis
22:30Stewart/Talaba - Carle/Escauriza
tenis
04:00Akiko Omae - Carol Zhao
tenis
05:30Jumpei Yamasaki - Rhett Purcell
tenis
05:30Renta Tokuda - Dusty Boyer
tenis
05:30Momoko Kobori - Haruka Kaji
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
beIN SPORTS HD 4
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

yonja tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle

canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izlejustin tvsmart spor izles sport izle